Jak to celé funguje?

Chytrý květináč je jedinečným a bezstarostným pomocníkem každého domácího pěstitele. Domácí pěstování různých bylinek a jiných rostlin se stává velkým hitem. Chytrý květináč hlídá vaše rostliny tak, aby jim po celý život nic nechybělo, mějte po ruce vždy čerstvé bylinky, které skvěle chutnají, báječně voní s jistotou, že nejsou spojeny s žádnými chemickými hnojivy a jinými látkami.

Jednoduše, chytrý květináč je vhodným dárkem, kterým potěšíte svou rodinu nebo přátelé. Běžní zahrádkáři mají u sázení svých rostlin problémy se správnou půdou, nehledě na nutnost dlouhodobé a špinavé práce.

 

Chytrý květináč je unikátní i v tom, že dokáže zajistit dokonalý výsledek bez chemických hnojiv, bez postřiků, bez pesticidů a dalších látek. Ty mohou nejenom ovlivňovat chuť a vůni, ale také lidské zdraví. Součástí je výhradně jenom speciálně připravená půda, která obsahuje směs správných živin, které jsou postupně uvolňovány. Tato půda vznikla vědeckým způsobem, v laboratořích NASA, a to především v souvislosti se snahou vysadit rostliny i na jiných planetách, než je Země.

Kupování chytrých sazenic není nutností, chytré květináče zajišťují ideální podmínky pro růst téměř jakékoliv rostlinky ze semena. Originální náplně se substrátem Smart Soil však dokáží díky svému složení vyživovat rostliny až 3x déle bez nutnosti přidávání hnojiv.

Přípravu zvládne opravdu každý:

  • Umístěte květináč na jakékoliv (i tmavé) místo
  • Zapojte do běžné bytové zásuvky
  • Dolijte do nádržky o objemu 1,2 litru vodu z kohoutku

Díky integrovanému LED osvětlení se správnou vlnovou délkou, která podporuje růst, můžete Smart Garden umístit kamkoliv. Na kuchyňskou linku, nebo kancelářský stůl – Vaše bylinky budou vždy skvěle prosperovat.

Světla mají automatický 16-ti hodinový cyklus a zajišťují tak bylinkám optimální podmínky bez Vašeho zásahu.

Zásobník na vodu pojme dávku na cca 10-14 dní, jednotlivé „plody“ jsou z něj automaticky zavlažovány přesně tak, jak potřebují.

                     

Klíčové vlastnosti
  • Skvělý pomocník pro pěstování bylinek v bytě
  • Chytrý květináč vypěstuje rostlinky téměř sám
  • Obsahuje speciálně připravenou půdu s živinami
  • Automatická regulace hladiny vody
  • Integrovaná LED lampa s časovým spínačem
  • Čerstvé bylinky bez škůdců a pesticidů

Koukněte na náš herbář a vypětstujte si až 40 druhů rostlin bez námahy!